TRANZBED
Materiały budowlane, składy opałowe, tartaki
Opał


    W skład oferowanego asortymentu wchodzą również materiały opałowe z dostawą do klienta. Można tutaj wyróżnić:
- Węgiel kamienny. W naszej ofercie znajdą Państwo węgle różnych sortymentów, wydobywane jedynie przez polskie kopalnie z Katowickiego Holdingu Węglowego oraz z Kompanii Węglowej.
- Groszek opałowy. Jesteśmy producentem wysoko gatunkowego groszku do pieców z podajnikiem retorowym. Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym rodzajom węgla użytego do produkcji groszku, oraz starannie dobranej recepturze, nasz groszek charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy jednoczesnej niskiej spiekalności. Oferujemy groszek luzem lub w workach 25kg.
- Pellet z trocin drewnianych. Jako producent więźb dachowych i produktów stolarskich zapewniamy wysoką jakość trocin użytych do produkcji naszego pelletu, oraz gwarantujemy brak domieszywania do trocin innych materiałów. Wytwarzamy pellet o granulacjii 6mm i 8mm dostępny w big-bagach lub workach 25kg.
- Drewno opałowe. W ciągłej sprzedaży posiadamy drewno opałowe gotowe do kominka czy kotła centralnego ogrzewania. Drewno jakie Państwu oferujemy to brzoza, dąb, buk, grab, pocięte na kawałki 30-40 cm i połupane.

Kompania Węglowa S.A. Katowicki Holding Węglowy
Kompania Węglowa S.A. Katowicki Holding Węglowy